difūzeris nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah, mimare, bluebeards revenge

45.00

Pieejamība:
Pieejams
Preces kods:
8021104
Ražotājs:
Nesti Dante

Apraksts

Luksusa difūzers - zelta  ar uzmundrinošo rozes un ciedra koka maisījumu, kas papildināts ar apelsīnu un greifrūtu notīm, kā prieka un labas dzīves standards.

No īpaša dizaina iepakojuma līdz koncentrētām ēteriskajām eļļām elegantās kvadrāta formas pudelēs, Nesti Dantes Luksusa aromāta difūzeri, kuri, kā patiesi stilīgi aksesuāri, atmodinās tavas smaržas atmiņas. Ievietot bambusa nūjiņas stikla pudelē. Lai pastiprinātu aromātu, reizi dienā nūjiņas apgriezt otrādi.


Nesti Dante tika dibināts Florencē, Itālijā 1947. gadā ar mērķi radīt izsmalcinātas, dabīgas ziepes ar izteiksmīgiem aromātiem un pasaulē labākajām ēteriskajām eļļām un izejvielām.

Pēc mūsu izsmalcinātās ziepju līnijas panākumiem ir pienācis laiks vēlreiz dalīties mūsu aizrautībā, izlaižot izsmalcinātus aromātus jūsu mājai, kas atmodinās brīnišķīgas atmiņas.

Atrodoties vai ieejot aromātiskā telpā, tas vienmēr rada patīkamas sajūtas.  Tāpat kā smaržas, ko mēs lietojam, arī mūsu dzīvojamo telpu aromāti ir personības un garastāvokļa atainojums, tāpēc mums jebkurā laikā vajadzētu būt iespējai izvēletos pareizo. 

Dalīties