Meklēšana pēc ražotāja

Meklēšana pēc ražotāja

Alfabēta rādītājs:    D    F    H    K    M    N    P    T    V    Y

F
 • Floid

  PREČU ZĪME, KURAS VĀRDS IR IERAKSTĪTS VĒSTURĒ! ĪSTIEM VĪRIEM!

  Kopš 1932.gada vīriešu kopšanas līdzekļu preču zīme Floïd ir slavena ar to, ka tā izprot īstus vīrus, jo, atšķirībā no citiem, Floïd veltījis savu dzīvi, lai radītu produktus tieši viņiem. Floïd piemīt tieši tās īpašības, ko vīrietis pieprasa - kvalitāte un ērta lietošana. Arī 80.gadus vēlāk Floïd turpina būt par prototipu personībai, autentiskumam, oriģinalitātei un elegancei. Nav brīnums, ka Floïd ir kļuvis par vienu no vispazīstamākajām un novērtētākajām preču zīmēm Spānijā no paaudzes paaudzē. Šodien, vairāk kā jebkad, tā turpina ieņemt šo vietu ar atjaunotu tēlu, bet ar to pašu dziļi ieskaņoto būtību.

H
K
M
 • Marvis

  Ārstnieciski profilaktiskā zobu pasta Marvis ir izveidota pēc tradicionālas receptes izmantojot augstas kvalitātes sastāvdaļas, kas nodrošina bagātīgu krēmveida tekstūru. Šī tehnoloģija ļauj efektīvi pastiprināt aromāta intensitāti un nodrošināt atsvaidzinošu, balinošu un aizsargājošu iedarbību. Marvis ikdienišķu zobu tīrīšanas procedūru pārvērš par izmeklētu garšas un aromāta baudījuma rituālu. Zobu pastas Marvis - vilinoša un piesātināta garša, emociju un sajūtu viesulis, kas neiekļaujas vispārpieņemtajos rāmjos kādi ir parastām zobu pastām.

  Jaunās paaudzes mīkstās abrazīvās vielas maigi pulē zobus nebojājot emalju. Agrāk zobu pastās kā abrazīvā viela tika izmantots kalcija karbonāts, bet no tā laika gaitā atteicās, jo tas nav ķīmiski inerts un iesaistās reakcijā ar citām zobu pastas sastāvdaļām. Turklāt kalcija karbonāta kristāliskā struktūra ir kaitējoša zobu emaljai. Ludovico Martelli to ir aizstājuši ar neagresīvām abrazīvām vielām, silīcija un alumīnija hidroksīda savienojumu.

  Smalkās masas īpašā tehnoloģija veido blīvu, viendabīgu tekstūru, kas pastiprina neatvairāmos Marvis zobu pastas aromātus. Celulozes sveķi novērš zobu pastas atslāņošanos un sacietēšanu. Marvis zobu pasta rada mutē kūstoša zefīra sajūtu.

  Parfimēra saknes (Ludovika Martelli tēvs bija slavens Florences parfimērs) un novatorisma gars iemiesojies neparastajās zobu pastas garšās un aromātos. No uzmundrinoša un svaiga Alpu gaisa līdz okeāna brīzei, no maigiem Īrijas aromātiem līdz pārsteidzošām indiešu garšvielām. Garšas un aromāti tika meklēti visā pasaulē, lai varētu sniegt jaunas un neatkārtojamas izjūtas.

  Iepakojums. Vintage stilā, rūpīgi izstrādātā retro dizainā. Pievilcīga matēta alumīnija tūbiņa un izsmalcināts vāciņš, kā mazs mākslas darbs, kuru gribēsies pārlikt no vannas istabas plaukta uz savu kabineta galdu vai ielikt senlaicīgas kumodes atvilktnē.

N
 • Nesti Dante

  Rūpes un mīlestība, kas ieguldīti katrā ziepju gabaliņā – mūsu panākumu atslēga.

  Uzņēmums NESTI DANTE rūpīgi glabā senās ziepju receptes un to vārīšanas metodes, kas vēl nesenā pagātnē tika izmantotas katrā itāļu ģimenē. Iekšējos māju pagalmos čaklās saimnieces katru nedēļu vārīja ziepes no olīveļļas.

  Mūsu ziepes satur 98% dabīgas augu eļļas -olīvu un palmu. Vārīšanas process rūpnīcā notiek tradicionālos lielos katlos. Tvaika ietekmē notiek ķīmiska reakcija starp dabīgām eļļām un sodu. Šī ir tipiska mājamatniecības metode, kas ilgst vairākas dienas. Ziepju ražošanai tiek atlasīta tikai augstākās kvalitātes olīveļļa, tāda kā slavenai pastas mērcei Barilla. Ziepju vārīšanas procesa laikā ļoti svarīga ir ziepju meistara klātbūtne – lai nepārtraukti kontrolētu un regulētu visas ziepju vārīšanas stadijas. Ziepju meistara pieredzi tēvi nodot saviem dēliem. Nesti Dante rūpnīcā strādā jau trešā ziepju meistaru paaudze. Meistara prasmes tiek noteiktas pēc to spējas noteikt ziepju gatavības pakāpi tās pagaršojot.

  Unikālā senā tehnoloģija (Marseļas metode), kuru joprojām izmanto Nesti Dante rūpnīca ļauj saglabāt vērtīgās ēteriskās eļļas, taukskābes un aktīvās augu sastāvdaļas. Maigās augu ziepes nav sārmainas, tās nesausina un nekairina ādu, labi puto.

   

 • Noah

  Ekskluzīvu produktu līnija matu kopšanai ar līdzsvarotu sastāvu, kas balstīta uz augstas kvalitātes augu ekstraktiem. Vienkāršs veids, kā rūpēties par sevi ikdienu. Līnija ietver sevī plaša spektra produktus dažādām vajadzībām. Sastāvdaļas tiek iegūtas, izmantojot dabīgas metodes no dažādām vērtīgām ēteriskām eļļām. Tīras esences, kuru mērķis ir attīrīt, atjaunot un mitrināt ādu un matus izmantojot tikai vērtīgas augu sastāvdaļas. NOAH ir progresīvu pētījumu rezultāts, kas iegūts izmantojot inovatīvas tehnoloģijas. Ikviens līnijas produkts satur augsti sinerģētisku tīru ēterisko eļļu koncentrāciju, kas iegūtas no augiem un ziediem izmantojot vistradicionālākās un senākās metodes. Vērtīgās terapeitiskās īpašības, aromāti, krāsas, kas raksturīgas katrai esencei, tiek saglabātas dabīgā veidā, neizmantojot kaitīgas ķīmiskas vielas. NOAH līnijas produktiem ir pieļaujamas nelielas krāsas un smaržas atšķirības, atkarībā no laika apstākļiem, kas ietekmē augu nobriešanu.

  Harmonijai un cilvēka labklājībai un labsajūtai. Ar īpašu sabiedroto – dabu.

  Katrs NOAH produkts satur augu ekstraktus un tīras ēteriskās eļļas. Nesatur parabēnus, parafīnu, minerālās eļļas, DEA, SLS. PH līmenis 2.8-5.5.

P
 • Proraso

  Proraso ir zīmols Nr.1 Itālijas skūšanās salonos. Kompāniju Proraso izveidoja Ludovigs Martelli gandrīz pirms 80 gadiem Florencē, Itālijā, un tas arī šobrīd pieder Martelli ģimenei. Tas ir visvairāk lietotais zīmols Itālijā pēdējās trijās paaudzēs. Proraso skūšanās produkti joprojām tiek ražoti tradicionālā ar gadiem ilgā pieredzē pārbaudīto metodi. Visu šo gadu laikā Proraso ir saglabājis nemainīgu augstās kvalitātes formulu, kas balstīta uz eikalipta eļļu. Mazajā ģimenes uzņēmumā šī formula tiek nodota no paaudzes paaudzei. Proraso ir sasniedzis kulta statusu kā grezns, bet ļoti pieejams zīmols. Tagad atjauninātajā iepakojumā, brīvs no parabēniem, silikona un minerāleļļas.


T
Y
 • Yumaki

  Yuamaki ir mūsdienīgs zīmols, kas ir radikāli mainījis izpratni par mutes dobuma kopšanu, īpašu uzmanību pievēršot izejvielām, modernam dizainam, kas padara zobu birsti stilīgu, funkcionālu un videi draudzīgu.

  Oriģinālā kolekcija ir īpaši izveidota, lai atbilstu visaugstākajām funkcionalitātes un stila prasībām.Oriģinālais zobu birstes A101 modelis ir funkcionālitātes un dizaina līdzsvara paraugs. Augstas kvalitātes neilona sari, unikāls, elastīgs un ergonomisks rokturis, kas tiek izgatavots no dažādiem materiāliem - cukurniedru plastmasas, bambusa, mākslīgas bruņurupuča čaulas un citiem. Zobu birstes rokturī ir apaļa atvere, kas piemērota tādiem Yumaki vienreizējas izmantošanas aksesuāriem kā interdentālas un vienkūlīša zobu birstītes.

  Yumaki stingri ievēro visus starptautiskos profesionālo mutes kopšanas produktu ražošanas standartus. Lai arī šīs zobu birstes izskatās ļoti vienkāršas,tām ir ergonomisks un ērts rokturis, kas ideāli ieguļ jūsu plaukstā un lieliski tīra zobus un smaganas. Tās tiek ražotas izmantojot mūsdienīgākās iekārtas un tehnoloģijas.

  Kaut arī Yumaki ir relatīvi jauns zīmols,  Japāņu ražotājam ir vairāk kā 100 gadu pieredze mutes dobuma kopšanas produktu ražošanā.

  Yumaki dibināja zviedru dizaineris un uzņēmējs Jakobs Lennartsons ar vairāk kā 20 gadu pieredzi produktu dizainā. Augsta kvalitāte un funkcionālais skandināvu dizains ir Yumaki koncepta un zīmola pamatvērtības.

  Yumaki zīmolis ir ticis atspoguļots tādos plaši pazīstamos žurnālos kā ‘’Monocle’’,’’ Vogue’’ un ‘’Interview Magazine’’. Yumaki produkcija tiek tirgota vairāk kā 23 valstīs visā pasaulē.

  Yumaki izejvielas

  Mūsu zobu birstes tiek izgatavotas no pārstrādājama PP (polipropilēna) un bambusa. Zobu birstes sari ir no 100 % neilona, kas tiek ievests no Japānas.

  Yumaki kvalitāte

  Visas Yumaki augstās kvalitātes zobu sukas tiek ražotas ar augstas precizitātes Eiropas tehniku un Japānas materiāliem un zināšanām, kas garantē augstus kvalitātes standartus yumaki faniem visā pasaulē.

  Yumaki ražošana
  Visi Yumaki produkti tiek ražoti japāņu rūpnīcā Vjetnamā ar vairāk kā 100 gadu pieredzi profesionālo zobu higiēnas produktu ražošanā. Visi produkti tiek izgatavoti īpaši stingros higiēniskos apstākļos. Rūpnīcai ir piešķirti ISO 9001 un ISO 14000 sertifikāti. Rūpnīca un produkcija tiek pastāvīgi kontrolēta to atbilstībai augstajiem starptautiskajiem standartiem.