Meklēšana pēc ražotāja nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah, mimare, bluebeards revenge

Meklēšana pēc ražotāja

Alfabēta rādītājs:    A    C    F    H    K    M    N    P    S    T    V    Y

A
F
 • Floid

  PREČU ZĪME, KURAS VĀRDS IR IERAKSTĪTS VĒSTURĒ! ĪSTIEM VĪRIEM!

  Kopš 1932.gada vīriešu kopšanas līdzekļu preču zīme Floïd ir slavena ar to, ka tā izprot īstus vīrus, jo, atšķirībā no citiem, Floïd veltījis savu dzīvi, lai radītu produktus tieši viņiem. Floïd piemīt tieši tās īpašības, ko vīrietis pieprasa - kvalitāte un ērta lietošana. Arī 80.gadus vēlāk Floïd turpina būt par prototipu personībai, autentiskumam, oriģinalitātei un elegancei. Nav brīnums, ka Floïd ir kļuvis par vienu no vispazīstamākajām un novērtētākajām preču zīmēm Spānijā no paaudzes paaudzē. Šodien, vairāk kā jebkad, tā turpina ieņemt šo vietu ar atjaunotu tēlu, bet ar to pašu dziļi ieskaņoto būtību.

H
 • Hurraw

  Hurraw! lūpu balzams radies no idejas; no uzmācīgas idejas izveidot perfektu produktu:

  absolūti dabisku, vegānu, izgatavotu tikai no visaugstākās klases, neapstrādātām bioloģiskas izcelsmes izejvielām, tādu, kas atbilst godīgas tirdzniecības principiem,un kam pievienoti dažādi kārdinoši dabiskas izcelsmes aromāti! Tam noteikti bija jāatbilst dažiem stingriem kritērijiem…

  Kāpēc Hurraw! ir unikāls: 

  Lai nodrošinātu sava produkta nešaubīgu kvalitāti un atbilstību uzstādītajiem standartiem, mēs savā ražotnē pašrocīgi uzpildām katru Hurraw! iepakojumu.

  Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt, ka Hurraw! Balzams ir visdabiskākais, vegānākais, kas pieejams… lielisks produkts, ko var izmantot jebkurš, neatkarīgi no dzīvesveida.Mēs savu produktu dabiskās, vegānu, neapstrādātās izejvielas iegūstam godīgas tirdzniecības ceļā, no pārbaudītiem piegādātājiem, un jūtam saviļņojumu, kad pēc tam dalāmies ar sava darba augļiem ar citiem balzama mīļotājiem.

  Tavs pirkums atbalsta godīgas tirdzniecības principus, bioloģiskās saimniecības un piegādātājus šeit Savienotajās valstīs un citur pasaulē.

  Nesatur glutēnu, soju un šī sviestu: Tokoferols, ko mēs izmantojam kā dabisku konservantu, ir 100% iegūts no saulespuķēm (NE no sojas, kviešiem vai palmām).

  Mūsu balzami nesatur soju vai šī sviestu (piemēram: lateksa alerģija)

  Nesatur naftas produktus, parabēnus, mākslīgos konservantus, mākslīgos aromatizētājus vai krāsvielas.

K
M
 • Marvis

  Ārstnieciski profilaktiskā zobu pasta Marvis ir izveidota pēc tradicionālas receptes izmantojot augstas kvalitātes sastāvdaļas, kas nodrošina bagātīgu krēmveida tekstūru. Šī tehnoloģija ļauj efektīvi pastiprināt aromāta intensitāti un nodrošināt atsvaidzinošu, balinošu un aizsargājošu iedarbību. Marvis ikdienišķu zobu tīrīšanas procedūru pārvērš par izmeklētu garšas un aromāta baudījuma rituālu. Zobu pastas Marvis - vilinoša un piesātināta garša, emociju un sajūtu viesulis, kas neiekļaujas vispārpieņemtajos rāmjos kādi ir parastām zobu pastām.

  Jaunās paaudzes mīkstās abrazīvās vielas maigi pulē zobus nebojājot emalju. Agrāk zobu pastās kā abrazīvā viela tika izmantots kalcija karbonāts, bet no tā laika gaitā atteicās, jo tas nav ķīmiski inerts un iesaistās reakcijā ar citām zobu pastas sastāvdaļām. Turklāt kalcija karbonāta kristāliskā struktūra ir kaitējoša zobu emaljai. Ludovico Martelli to ir aizstājuši ar neagresīvām abrazīvām vielām, silīcija un alumīnija hidroksīda savienojumu.

  Smalkās masas īpašā tehnoloģija veido blīvu, viendabīgu tekstūru, kas pastiprina neatvairāmos Marvis zobu pastas aromātus. Celulozes sveķi novērš zobu pastas atslāņošanos un sacietēšanu. Marvis zobu pasta rada mutē kūstoša zefīra sajūtu.

  Parfimēra saknes (Ludovika Martelli tēvs bija slavens Florences parfimērs) un novatorisma gars iemiesojies neparastajās zobu pastas garšās un aromātos. No uzmundrinoša un svaiga Alpu gaisa līdz okeāna brīzei, no maigiem Īrijas aromātiem līdz pārsteidzošām indiešu garšvielām. Garšas un aromāti tika meklēti visā pasaulē, lai varētu sniegt jaunas un neatkārtojamas izjūtas.

  Iepakojums. Vintage stilā, rūpīgi izstrādātā retro dizainā. Pievilcīga matēta alumīnija tūbiņa un izsmalcināts vāciņš, kā mazs mākslas darbs, kuru gribēsies pārlikt no vannas istabas plaukta uz savu kabineta galdu vai ielikt senlaicīgas kumodes atvilktnē.

 • Mimare

  Mūsdienās cilvēki patērē, neapzinoties, kādu ietekmi šīs darbības rada mums apkārt. Tiek lēsts, ka jūrās ir no 5 līdz 50 miljardiem plastmasas fragmentu, neskaitot to, ko apēd jūras dzīvnieki, kas var nonākt arī mūsu organismā. Tā ir tikai daļa no ietekmes, ko cilvēks var izraisīt. Tas liek secināt, ka mums pietiek ar to, ko pazīstam, un mēs baidāmies meklēt citas alternatīvas. Mūsu pienākums ir ļaut planētai elpot, jo tā ir dzīvības cikla dzinējspēks.

  Zeme ir dzīvs organisms, kas elpo. Mēs, cilvēki, esam daļa no šī organisma, un mūs vieno emocionālas saites, kuras mēs neapzināmies. Tāpat kā Zeme sastāv no 75 % ūdens, arī mūsu ķermenis veidots no 70 % ūdens. Tāpēc mūsu ķermenis tiecas pēc jūras, kas rada virkni pozitīvu emociju, kā laime un miers. Kāpēc mēs nerūpējamies par to, kas liek mums justies tik labi?

  Šīs idejas paspārnē ir dzimis Mïmare – zīmols, kura matu kopšanas līdzekļi ir dabiski un vegāni. Etimoloģiski Mïmare sastāv no diviem vārdiem: mare (itāļu valodā – ‘jūra’) un mimar (‘palutināt’ – izturēties ar lielu iejūtību un maigumu). Tā ir vārdu spēle, kas norāda uz sociālajiem pienākumiem gan pret sevi, gan pret vidi.

  Uzņēmumā Mïmare mēs to apzināmies, tāpēc strādājam ar produktiem, kuros ir augsts dabīgo sastāvdaļu īpatsvars un kuri iesaiņoti Doypack formātā. Tas ir elastīgs iepakojums, kas satur mazāk plastmasas nekā tradicionālais iepakojums un, pateicoties mazākam svaram un tilpumam, līdz minimumam samazina oglekļa dioksīda emisiju transportēšanas laikā.

N
 • NERA

  DABĪGĀ KOSMĒTIKA MATIEM un SAULES AIZSARGLĪDZEKĻI

  Tā nav vienkārša matu kopšanas produktu līnija. Tajā apvienoti dziļi personīgi skaistumkopšanas rituāli, kas radīti pētniecības procesā, lai panāktu juteklisku pieredzi neatkarīgi no vajadzības.

  Relaksējoši, atjaunojoši un detoksificējoši skaistumkopšanas rituāli, kas padarīs matus veselīgākus, pateicoties novatoriskām formulām. Tās attīra un baro matus un galvas ādu un atjauno to līdzsvaru. Matus apņem maigs, aromātisks apskāviens, kas atmodina miera, prieka un dzīvīguma sajūtu. Unikāla pieredze, kas garantē personīgo labbūtību, sākot no matiem.

  Saules aizsarglīdzekļi no dabīgām sastāvdaļām. Radīti, domājot par Pantelerijas salas dvēseli un personību. Satur tādas aktīvās sastāvdaļas kā vulkāniskos iežus un melno mirti, kas iegūta no organiskās lauksaimniecības. Nesatur parabēnus, parafīnu, minerāleļļas, DEA (dietanolamīnu), SLS (nātrija lauretsulfātu) un formaldehīdu. Ūdensizturīgi. Veikts niķeļa


 • Nesti Dante

  Rūpes un mīlestība, kas ieguldīti katrā ziepju gabaliņā – mūsu panākumu atslēga.

  Uzņēmums NESTI DANTE rūpīgi glabā senās ziepju receptes un to vārīšanas metodes, kas vēl nesenā pagātnē tika izmantotas katrā itāļu ģimenē. Iekšējos māju pagalmos čaklās saimnieces katru nedēļu vārīja ziepes no olīveļļas.

  Mūsu ziepes satur 98% dabīgas augu eļļas -olīvu un palmu. Vārīšanas process rūpnīcā notiek tradicionālos lielos katlos. Tvaika ietekmē notiek ķīmiska reakcija starp dabīgām eļļām un sodu. Šī ir tipiska mājamatniecības metode, kas ilgst vairākas dienas. Ziepju ražošanai tiek atlasīta tikai augstākās kvalitātes olīveļļa, tāda kā slavenai pastas mērcei Barilla. Ziepju vārīšanas procesa laikā ļoti svarīga ir ziepju meistara klātbūtne – lai nepārtraukti kontrolētu un regulētu visas ziepju vārīšanas stadijas. Ziepju meistara pieredzi tēvi nodot saviem dēliem. Nesti Dante rūpnīcā strādā jau trešā ziepju meistaru paaudze. Meistara prasmes tiek noteiktas pēc to spējas noteikt ziepju gatavības pakāpi tās pagaršojot.

  Unikālā senā tehnoloģija (Marseļas metode), kuru joprojām izmanto Nesti Dante rūpnīca ļauj saglabāt vērtīgās ēteriskās eļļas, taukskābes un aktīvās augu sastāvdaļas. Maigās augu ziepes nav sārmainas, tās nesausina un nekairina ādu, labi puto.

   

 • Noah

  Ekskluzīvu produktu līnija matu kopšanai ar līdzsvarotu sastāvu, kas balstīta uz augstas kvalitātes augu ekstraktiem. Vienkāršs veids, kā rūpēties par sevi ikdienu. Līnija ietver sevī plaša spektra produktus dažādām vajadzībām. Sastāvdaļas tiek iegūtas, izmantojot dabīgas metodes no dažādām vērtīgām ēteriskām eļļām. Tīras esences, kuru mērķis ir attīrīt, atjaunot un mitrināt ādu un matus izmantojot tikai vērtīgas augu sastāvdaļas. NOAH ir progresīvu pētījumu rezultāts, kas iegūts izmantojot inovatīvas tehnoloģijas. Ikviens līnijas produkts satur augsti sinerģētisku tīru ēterisko eļļu koncentrāciju, kas iegūtas no augiem un ziediem izmantojot vistradicionālākās un senākās metodes. Vērtīgās terapeitiskās īpašības, aromāti, krāsas, kas raksturīgas katrai esencei, tiek saglabātas dabīgā veidā, neizmantojot kaitīgas ķīmiskas vielas. NOAH līnijas produktiem ir pieļaujamas nelielas krāsas un smaržas atšķirības, atkarībā no laika apstākļiem, kas ietekmē augu nobriešanu.

  Harmonijai un cilvēka labklājībai un labsajūtai. Ar īpašu sabiedroto – dabu.

  Katrs NOAH produkts satur augu ekstraktus un tīras ēteriskās eļļas. Nesatur parabēnus, parafīnu, minerālās eļļas, DEA, SLS. PH līmenis 2.8-5.5.

P
 • Proraso

  Proraso ir zīmols Nr.1 Itālijas skūšanās salonos. Kompāniju Proraso izveidoja Ludovigs Martelli gandrīz pirms 80 gadiem Florencē, Itālijā, un tas arī šobrīd pieder Martelli ģimenei. Tas ir visvairāk lietotais zīmols Itālijā pēdējās trijās paaudzēs. Proraso skūšanās produkti joprojām tiek ražoti tradicionālā ar gadiem ilgā pieredzē pārbaudīto metodi. Visu šo gadu laikā Proraso ir saglabājis nemainīgu augstās kvalitātes formulu, kas balstīta uz eikalipta eļļu. Mazajā ģimenes uzņēmumā šī formula tiek nodota no paaudzes paaudzei. Proraso ir sasniedzis kulta statusu kā grezns, bet ļoti pieejams zīmols. Tagad atjauninātajā iepakojumā, brīvs no parabēniem, silikona un minerāleļļas.


S
 • saltrain

  Salt (sāls) + Rain (lietus): vārdu savienojums zīmola nosaukumā, kas simbolizē līdzekļu galvenās sastāvdaļas – pelēkā sāls (reta premium klases izejviela) ieguves procesu. Pelēkais sāls ir ārkārtīgi bagāts ar minerālvielām, bet to ražot var tikai ekoloģiski tīros un drošos rajonos nelielos daudzumos, pēc lietus no gultnes rūpīgi vācot viendabīgos kristālus. Tieši šī vērtīgā sastāvdaļa profilaktiskajām pastām dod raksturīgo sāļo garšu un stiprinošās īpašības, bet zīmola izmantotās dabiskās un sertificētās sastāvdaļas garantē visaugstāko produktu kvalitāti, kas rada prieku, tos lietojot katru dienu.

T
 • The Bluebeards Revenge

  The Bluebeards Revenge ir visaptverošs zīmols ar fantastisku vīriešu skūšanās, matu un ķermeņa kopšanas produktu klāstu, kas nāk no Anglijas dienvidrietumiem. Var saprast, ja domājat, ka zīmola vieglprātīgā pieeja atspoguļo arī produktu klāstu, bet patiesībā gluži pretēji – zīmols nopietni izturas pret vīriešu skaistumkopšanas pieredzi, kā arī pret savu ietekmi uz vidi.
  Īstenā pirātu stilā uzņēmums tika izveidots vakarā, kad tika baudīts rums un tagadējais uzņēmuma vadītājs tika aicināts atrast virkni vīriešu skūšanās produktu, kas varētu cīnīties ar visspēcīgākajiem zināmajiem rugājiem! Viņu vides aizsardzības pilnvaras sākas ar atbildīgu plastmasas izmantošanu un vegāniem draudzīgu pieeju, taču, uzņēmum visu laiku attīstās un pastāvīgi domā par savu ietekmi uz šo zemi. Tīra planēta ir mūsu visu atbildība.
  “Ir pilnīgi bezjēdzīgi nodrošināt visu veidu skūšanās,bārdas, matu un ķermeņa kopšanas produktus vīriešiem visā pasaulē, ja šiem puišiem nav planētas, uz kuras dzīvot!” Un vai tā nav taisnība?!

V
 • Valobra

  Tieši rokas, kas rada Valobra ziepes, padara tās par tik nevainojamu produktu.

  Valobra ražošanas process paredz, ka visā ziepju ražošanas ciklā tiek nodrošināta cilvēciskā kontrole un uzraudzība.

  Ziepju gatavošanas meistars ļoti rūpīgi uzrauga katru posmu, pievēršot uzmanību sīkākajām detaļām.

  Sākot ar precīzu sastāvdaļu dozēšanu, beidzot ar katra ziepju gabaliņa iesaiņošanu ar rokām, ‒ Valobra nozīmē izcilu meistarību.

Y
 • Yumaki

  Yuamaki ir mūsdienīgs zīmols, kas ir radikāli mainījis izpratni par mutes dobuma kopšanu, īpašu uzmanību pievēršot izejvielām, modernam dizainam, kas padara zobu birsti stilīgu, funkcionālu un videi draudzīgu.

  Oriģinālā kolekcija ir īpaši izveidota, lai atbilstu visaugstākajām funkcionalitātes un stila prasībām.Oriģinālais zobu birstes A101 modelis ir funkcionālitātes un dizaina līdzsvara paraugs. Augstas kvalitātes neilona sari, unikāls, elastīgs un ergonomisks rokturis, kas tiek izgatavots no dažādiem materiāliem - cukurniedru plastmasas, bambusa, mākslīgas bruņurupuča čaulas un citiem. Zobu birstes rokturī ir apaļa atvere, kas piemērota tādiem Yumaki vienreizējas izmantošanas aksesuāriem kā interdentālas un vienkūlīša zobu birstītes.

  Yumaki stingri ievēro visus starptautiskos profesionālo mutes kopšanas produktu ražošanas standartus. Lai arī šīs zobu birstes izskatās ļoti vienkāršas,tām ir ergonomisks un ērts rokturis, kas ideāli ieguļ jūsu plaukstā un lieliski tīra zobus un smaganas. Tās tiek ražotas izmantojot mūsdienīgākās iekārtas un tehnoloģijas.

  Kaut arī Yumaki ir relatīvi jauns zīmols,  Japāņu ražotājam ir vairāk kā 100 gadu pieredze mutes dobuma kopšanas produktu ražošanā.

  Yumaki dibināja zviedru dizaineris un uzņēmējs Jakobs Lennartsons ar vairāk kā 20 gadu pieredzi produktu dizainā. Augsta kvalitāte un funkcionālais skandināvu dizains ir Yumaki koncepta un zīmola pamatvērtības.

  Yumaki zīmolis ir ticis atspoguļots tādos plaši pazīstamos žurnālos kā ‘’Monocle’’,’’ Vogue’’ un ‘’Interview Magazine’’. Yumaki produkcija tiek tirgota vairāk kā 23 valstīs visā pasaulē.

  Yumaki izejvielas

  Mūsu zobu birstes tiek izgatavotas no pārstrādājama PP (polipropilēna) un bambusa. Zobu birstes sari ir no 100 % neilona, kas tiek ievests no Japānas.

  Yumaki kvalitāte

  Visas Yumaki augstās kvalitātes zobu sukas tiek ražotas ar augstas precizitātes Eiropas tehniku un Japānas materiāliem un zināšanām, kas garantē augstus kvalitātes standartus yumaki faniem visā pasaulē.

  Yumaki ražošana
  Visi Yumaki produkti tiek ražoti japāņu rūpnīcā Vjetnamā ar vairāk kā 100 gadu pieredzi profesionālo zobu higiēnas produktu ražošanā. Visi produkti tiek izgatavoti īpaši stingros higiēniskos apstākļos. Rūpnīcai ir piešķirti ISO 9001 un ISO 14000 sertifikāti. Rūpnīca un produkcija tiek pastāvīgi kontrolēta to atbilstībai augstajiem starptautiskajiem standartiem.