zobu pasta nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah, mimare, bluebeards revenge

9.50

Pieejamība:
Pieejams
Preces kods:
couto
Ražotājs:
Couto

Apraksts

Pirmā zobu pastas Couto formula tika reģistrēta Porto pilsētā 1932. gada 13. jūnijā ar nosaukumu Pasta Medicinal Couto, ko veica aptiekas vadītājs Alberto Ferreira do Couto.

Ar drauga stomatologa palīdzību viņš radīja šo zobu pastu, lai ierobežotu pieaugošo smaganu ievilkšanas fenomenu. Produkta kvalitāte ir noteikusi tādus panākumus, ka arī mūsdienās gados vecākiem portugāļiem teikt “Paste Couto” ir tas pats, kas zobu pastu. Nelielā produkcija joprojām ir pēdējā Couto ģimenes mantinieka rokās. Zobu pasta Couto ir norādīta ikdienas mutes un zobu higiēnā. Pateicoties tā īpašībām, tas palīdz novērst kariesu un smaganu traucējumus.

Kā izmantot:
Uzlieciet daudz zobu pastas uz labas kvalitātes zobu birstes sariem, kārtīgi ierīvējiet zobus un smaganas, iekļūstot pastai starpzobu telpā, atstājiet saskarē ar smaganām dažas minūtes pirms skalošanas. Tīriet zobus divas reizes dienā (no rīta un vakarā) un, kad vien iespējams, pēc ēšanas vismaz 2 minūtes.

Smagos gadījumos, kad smaganu stāvoklis nepanes birstes lietošanu, Couto zobu pastu var uzklāt ar rādītājpirksta galu, maigi to masējot un dažas minūtes atstājot saskarē ar smaganām.

Dalīties