difūzeris nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah, mimare, bluebeards revenge

Nesti Dante "Luksus Platīna" difūzers 500 ml

45.00

Pieejamība:
Pieejams
Preces kods:
8023104
Ražotājs:
Nesti Dante

Apraksts

Luksusa difūzers - platīna ir dziļs un spēcīgs aromāts ar baltās kamēlijas,  ilang-ilang un jasmīna ziedu notīm, kas papildinātas ar bergamoti, saldo mandarīnu un šķipsiņu sandalkoka patiesai elegancei.

No īpaša dizaina iepakojuma līdz koncentrētām ēteriskajām eļļām elegantās kvadrāta formas pudelēs, Nesti Dantes Luksusa aromāta difūzeri, kuri, kā patiesi stilīgi aksesuāri, atmodinās tavas smaržas atmiņas. Ievietot bambusa nūjiņas stikla pudelē. Lai pastiprinātu aromātu, reizi dienā nūjiņas apgriezt otrādi.


Nesti Dante tika dibināts Florencē, Itālijā 1947. gadā ar mērķi radīt izsmalcinātas, dabīgas ziepes ar izteiksmīgiem aromātiem un pasaulē labākajām ēteriskajām eļļām un izejvielām.

Pēc mūsu izsmalcinātās ziepju līnijas panākumiem ir pienācis laiks vēlreiz dalīties mūsu aizrautībā, izlaižot izsmalcinātus aromātus jūsu mājai, kas atmodinās brīnišķīgas atmiņas.

Atrodoties vai ieejot aromātiskā telpā, tas vienmēr rada patīkamas sajūtas.  Tāpat kā smaržas, ko mēs lietojam, arī mūsu dzīvojamo telpu aromāti ir personības un garastāvokļa atainojums, tāpēc mums jebkurā laikā vajadzētu būt iespējai izvēletos pareizo. 


Dalīties