nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah, mimare, bluebeards revenge

The Bluebeards Revenge

The Bluebeards Revenge ir visaptverošs zīmols ar fantastisku vīriešu skūšanās, matu un ķermeņa kopšanas produktu klāstu, kas nāk no Anglijas dienvidrietumiem. Var saprast, ja domājat, ka zīmola vieglprātīgā pieeja atspoguļo arī produktu klāstu, bet patiesībā gluži pretēji – zīmols nopietni izturas pret vīriešu skaistumkopšanas pieredzi, kā arī pret savu ietekmi uz vidi.
Īstenā pirātu stilā uzņēmums tika izveidots vakarā, kad tika baudīts rums un tagadējais uzņēmuma vadītājs tika aicināts atrast virkni vīriešu skūšanās produktu, kas varētu cīnīties ar visspēcīgākajiem zināmajiem rugājiem! Viņu vides aizsardzības pilnvaras sākas ar atbildīgu plastmasas izmantošanu un vegāniem draudzīgu pieeju, taču, uzņēmum visu laiku attīstās un pastāvīgi domā par savu ietekmi uz šo zemi. Tīra planēta ir mūsu visu atbildība.
“Ir pilnīgi bezjēdzīgi nodrošināt visu veidu skūšanās,bārdas, matu un ķermeņa kopšanas produktus vīriešiem visā pasaulē, ja šiem puišiem nav planētas, uz kuras dzīvot!” Un vai tā nav taisnība?!