nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah, mimare, bluebeards revenge

Mimare

Mūsdienās cilvēki patērē, neapzinoties, kādu ietekmi šīs darbības rada mums apkārt. Tiek lēsts, ka jūrās ir no 5 līdz 50 miljardiem plastmasas fragmentu, neskaitot to, ko apēd jūras dzīvnieki, kas var nonākt arī mūsu organismā. Tā ir tikai daļa no ietekmes, ko cilvēks var izraisīt. Tas liek secināt, ka mums pietiek ar to, ko pazīstam, un mēs baidāmies meklēt citas alternatīvas. Mūsu pienākums ir ļaut planētai elpot, jo tā ir dzīvības cikla dzinējspēks.

Zeme ir dzīvs organisms, kas elpo. Mēs, cilvēki, esam daļa no šī organisma, un mūs vieno emocionālas saites, kuras mēs neapzināmies. Tāpat kā Zeme sastāv no 75 % ūdens, arī mūsu ķermenis veidots no 70 % ūdens. Tāpēc mūsu ķermenis tiecas pēc jūras, kas rada virkni pozitīvu emociju, kā laime un miers. Kāpēc mēs nerūpējamies par to, kas liek mums justies tik labi?

Šīs idejas paspārnē ir dzimis Mïmare – zīmols, kura matu kopšanas līdzekļi ir dabiski un vegāni. Etimoloģiski Mïmare sastāv no diviem vārdiem: mare (itāļu valodā – ‘jūra’) un mimar (‘palutināt’ – izturēties ar lielu iejūtību un maigumu). Tā ir vārdu spēle, kas norāda uz sociālajiem pienākumiem gan pret sevi, gan pret vidi.

Uzņēmumā Mïmare mēs to apzināmies, tāpēc strādājam ar produktiem, kuros ir augsts dabīgo sastāvdaļu īpatsvars un kuri iesaiņoti Doypack formātā. Tas ir elastīgs iepakojums, kas satur mazāk plastmasas nekā tradicionālais iepakojums un, pateicoties mazākam svaram un tilpumam, līdz minimumam samazina oglekļa dioksīda emisiju transportēšanas laikā.