Hurraw

Hurraw

Hurraw! lūpu balzams radies no idejas; no uzmācīgas idejas izveidot perfektu produktu:

absolūti dabisku, vegānu, izgatavotu tikai no visaugstākās klases, neapstrādātām bioloģiskas izcelsmes izejvielām, tādu, kas atbilst godīgas tirdzniecības principiem,un kam pievienoti dažādi kārdinoši dabiskas izcelsmes aromāti! Tam noteikti bija jāatbilst dažiem stingriem kritērijiem…


Kritēriji:

Īpaši izlīdzinošs, gana izteiksmīgs, nav lipīgs, nav salds, nav pārāk spīdīgs, nav pārāk smaržīgs, gludi klājas, ilgnoturīgs; plus, to var visu dienu turēt džinsu aizmugurējā kabatā, un tas neizkusīs!

 

Pagāja vairāki entuziasma pilni gadi, līdz mēs izveidojām Hurraw! Balzama formulu, kas atbilda mūsu stingrajām prasībām.

Mēs to dievinām, mēs to paši lietojam un ceram, ka tu arī iemīlēsi.

 

Kāpēc Hurraw! ir unikāls: 

Lai nodrošinātu sava produkta nešaubīgu kvalitāti un atbilstību uzstādītajiem standartiem, mēs savā ražotnē pašrocīgi uzpildām katru Hurraw! iepakojumu.

Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt, ka Hurraw! Balzams ir visdabiskākais, vegānākais, kas pieejams… lielisks produkts, ko var izmantot jebkurš, neatkarīgi no dzīvesveida.

Mēs savu produktu dabiskās, vegānu, neapstrādātās izejvielas iegūstam godīgas tirdzniecības ceļā, no pārbaudītiem piegādātājiem, un jūtam saviļņojumu, kad pēc tam dalāmies ar sava darba augļiem ar citiem balzama mīļotājiem.

Tavs pirkums atbalsta godīgas tirdzniecības principus, bioloģiskās saimniecības un piegādātājus šeit Savienotajās valstīs un citur pasaulē.

Vegānu:

Hurraw! Balzams ir sertificēts Vegānu produkts. “Vegānu” nozīmē, ka mūsu produkti nesatur dzīvnieku izcelsmes izejvielas (piemēram, bišu vasku).


Mēs lepojamies arī ar to, ka esam saņēmuši CCIC atzinumu. CCIC logotipā attēlots lecošs trusis,
kas apstiprina mūsu standartus, kas ir pret cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.

(neviens dzīvnieks nav cietis/ievainots/testēts/ nevienā mūsu produkta izgatavošanas procesa stadijā, ieskaitot piegādātājus)


Neapstrādāts:

 

Hurraw! Balzams satur sertificētas dabiskas, auksti spiestas un ar centrifugēšanas metodi iegūtas riekstu/sēklu eļļas un sviestus, kas iegūti temperatūrā zemākā kā 118 F (47,78 C) un joprojām satur nozīmīgās barības vielas un enzīmus. Lai arī tas maksā dārgāk, aukstā spieduma eļļu un neapstrādāta sviesta kvalite ir izcila; tu sajutīsi atšķirību… tavas lūpas būs pateicīgas!

Mēs viegli uzsildām savas eļļas un sviestus, atsevišķi uzsildām eiforbijas vasku, (kas kūst pie 155 F/ 68,33 C) un ļoti ātri tos savienojam.

Viss process notiek pie ļoti zemas temperatūras.

Bioloģisks:

 

Hurraw! Balzams veidots no sertificētām bioloģiskām sastāvdaļām, ja vēlies apskatīt mūsu piegādātāju sertifikātus, lūdzu, sazinies ar mums.

 

ĢMO:

Nekad.


Nesatur glutēnu, soju un šī sviestu:
Tokoferols, ko mēs izmantojam kā dabisku konservantu, ir 100% iegūts no saulespuķēm (NE no sojas, kviešiem vai palmām).

Mūsu balzami nesatur soju vai šī sviestu (piemēram: lateksa alerģija)

 

Nav toksisks:

Nesatur naftas produktus, parabēnus, mākslīgos konservantus, mākslīgos aromatizētājus vai krāsvielas.

Vai tu zināji, ka daudzu lūpukrāsu un lūpu spīduma spīdums ir izgatavots no naftas želejas (naftas ieguves blakusprodukts, kas saistīts ar dažādām veselības problēmām, ieskaitot vēzi)?

Nesenie statistikas dati atklājuši, ka 10 gadu laikā regulāri lietojot parasto lūpukrāsu, cilvēks apēd 7 mārciņas (3,18 kg) naftas produktu.