Hurraw nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah, mimare, bluebeards revenge

Hurraw

Hurraw! lūpu balzams radies no idejas; no uzmācīgas idejas izveidot perfektu produktu:

absolūti dabisku, vegānu, izgatavotu tikai no visaugstākās klases, neapstrādātām bioloģiskas izcelsmes izejvielām, tādu, kas atbilst godīgas tirdzniecības principiem,un kam pievienoti dažādi kārdinoši dabiskas izcelsmes aromāti! Tam noteikti bija jāatbilst dažiem stingriem kritērijiem…

Kāpēc Hurraw! ir unikāls: 

Lai nodrošinātu sava produkta nešaubīgu kvalitāti un atbilstību uzstādītajiem standartiem, mēs savā ražotnē pašrocīgi uzpildām katru Hurraw! iepakojumu.

Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt, ka Hurraw! Balzams ir visdabiskākais, vegānākais, kas pieejams… lielisks produkts, ko var izmantot jebkurš, neatkarīgi no dzīvesveida.Mēs savu produktu dabiskās, vegānu, neapstrādātās izejvielas iegūstam godīgas tirdzniecības ceļā, no pārbaudītiem piegādātājiem, un jūtam saviļņojumu, kad pēc tam dalāmies ar sava darba augļiem ar citiem balzama mīļotājiem.

Tavs pirkums atbalsta godīgas tirdzniecības principus, bioloģiskās saimniecības un piegādātājus šeit Savienotajās valstīs un citur pasaulē.

Nesatur glutēnu, soju un šī sviestu: Tokoferols, ko mēs izmantojam kā dabisku konservantu, ir 100% iegūts no saulespuķēm (NE no sojas, kviešiem vai palmām).

Mūsu balzami nesatur soju vai šī sviestu (piemēram: lateksa alerģija)

Nesatur naftas produktus, parabēnus, mākslīgos konservantus, mākslīgos aromatizētājus vai krāsvielas.