nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah, mimare, bluebeards revenge

Yumaki

Yuamaki ir mūsdienīgs zīmols, kas ir radikāli mainījis izpratni par mutes dobuma kopšanu, īpašu uzmanību pievēršot izejvielām, modernam dizainam, kas padara zobu birsti stilīgu, funkcionālu un videi draudzīgu.

Oriģinālā kolekcija ir īpaši izveidota, lai atbilstu visaugstākajām funkcionalitātes un stila prasībām.Oriģinālais zobu birstes A101 modelis ir funkcionālitātes un dizaina līdzsvara paraugs. Augstas kvalitātes neilona sari, unikāls, elastīgs un ergonomisks rokturis, kas tiek izgatavots no dažādiem materiāliem - cukurniedru plastmasas, bambusa, mākslīgas bruņurupuča čaulas un citiem. Zobu birstes rokturī ir apaļa atvere, kas piemērota tādiem Yumaki vienreizējas izmantošanas aksesuāriem kā interdentālas un vienkūlīša zobu birstītes.

Yumaki stingri ievēro visus starptautiskos profesionālo mutes kopšanas produktu ražošanas standartus. Lai arī šīs zobu birstes izskatās ļoti vienkāršas,tām ir ergonomisks un ērts rokturis, kas ideāli ieguļ jūsu plaukstā un lieliski tīra zobus un smaganas. Tās tiek ražotas izmantojot mūsdienīgākās iekārtas un tehnoloģijas.

Kaut arī Yumaki ir relatīvi jauns zīmols,  Japāņu ražotājam ir vairāk kā 100 gadu pieredze mutes dobuma kopšanas produktu ražošanā.

Yumaki dibināja zviedru dizaineris un uzņēmējs Jakobs Lennartsons ar vairāk kā 20 gadu pieredzi produktu dizainā. Augsta kvalitāte un funkcionālais skandināvu dizains ir Yumaki koncepta un zīmola pamatvērtības.

Yumaki zīmolis ir ticis atspoguļots tādos plaši pazīstamos žurnālos kā ‘’Monocle’’,’’ Vogue’’ un ‘’Interview Magazine’’. Yumaki produkcija tiek tirgota vairāk kā 23 valstīs visā pasaulē.

Yumaki izejvielas

Mūsu zobu birstes tiek izgatavotas no pārstrādājama PP (polipropilēna) un bambusa. Zobu birstes sari ir no 100 % neilona, kas tiek ievests no Japānas.

Yumaki kvalitāte

Visas Yumaki augstās kvalitātes zobu sukas tiek ražotas ar augstas precizitātes Eiropas tehniku un Japānas materiāliem un zināšanām, kas garantē augstus kvalitātes standartus yumaki faniem visā pasaulē.

Yumaki ražošana
Visi Yumaki produkti tiek ražoti japāņu rūpnīcā Vjetnamā ar vairāk kā 100 gadu pieredzi profesionālo zobu higiēnas produktu ražošanā. Visi produkti tiek izgatavoti īpaši stingros higiēniskos apstākļos. Rūpnīcai ir piešķirti ISO 9001 un ISO 14000 sertifikāti. Rūpnīca un produkcija tiek pastāvīgi kontrolēta to atbilstībai augstajiem starptautiskajiem standartiem.