difūzeris nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah

Nesti Dante "Luksus Melnais" difūzers 500 ml

45.00

Pieejamība:
Pieejams
Preces kods:
8022104
Ražotājs:
Nesti Dante

Apraksts

Luksusa difūzers - melnais ar samtainām baltā jasmīna un īrisa notīm, kas apvienotas ar patčūliju,  rozā rozi un vaniļu. Tas apņems jūs kā siltu apskāviens un raisīs bagātīgas jutekliskas sajūtas.

No īpaša dizaina iepakojuma līdz koncentrētām ēteriskajām eļļām elegantās kvadrāta formas pudelēs, Nesti Dantes Luksusa aromāta difūzeri, kuri, kā patiesi stilīgi aksesuāri, atmodinās tavas smaržas atmiņas. Ievietot bambusa nūjiņas stikla pudelē. Lai pastiprinātu aromātu, reizi dienā nūjiņas apgriezt otrādi.


Nesti Dante tika dibināts Florencē, Itālijā 1947. gadā ar mērķi radīt izsmalcinātas, dabīgas ziepes ar izteiksmīgiem aromātiem un pasaulē labākajām ēteriskajām eļļām un izejvielām.

Pēc mūsu izsmalcinātās ziepju līnijas panākumiem ir pienācis laiks vēlreiz dalīties mūsu aizrautībā, izlaižot izsmalcinātus aromātus jūsu mājai, kas atmodinās brīnišķīgas atmiņas.

Atrodoties vai ieejot aromātiskā telpā, tas vienmēr rada patīkamas sajūtas.  Tāpat kā smaržas, ko mēs lietojam, arī mūsu dzīvojamo telpu aromāti ir personības un garastāvokļa atainojums, tāpēc mums jebkurā laikā vajadzētu būt iespējai izvēletos pareizo. 

Dalīties