ziepes nesti dante, marvis, proraso, saltrain, floid, noah

Nesti Dante "Luksus Melnās" ziepes 250 g.

6.50

Pieejamība:
Pieejams
Preces kods:
1779106
Ražotājs:
Nesti Dante

Apraksts

Papildus AKTĪVAJAM AUGU OGLEKLIM, kas attīra, atjauno un padara ādu starojošu, ziepes satur sekojošas aktīvās sastāvdaļas:

ŠĪ SVIESTS - Mīkstina, baro un mitrina.
AUZAS  -Mitrina un nomierina ādu.
CEĻMALLAPA – Mīkstina, piemīt pretiekaisuma īpašībām.

NESTI DANTE dabīgās ziepes izveidotas nepārtrauktas izcilības meklējumos. NESTI DANTE augstas kvalitātes, dabīgas ziepes, kas gatavotas ar rūpēm un mīlestību kopš 1947. gada. Tas nozīmē garantēt labākās izejvielas visām ziepēm, kā arī labākās ādas kopšanas īpašības, pievēršot pastiprinātu uzmanību visām niansēm.

Luksus melnās ziepes tika izveidotas, balstoties uz senām receptēm, kas tika nodotas no paaudzes paaudzei.

Āfrikas plantānu, auzu un kakao pakšu pelnu bagātīgās īpašības dziļi attīra ādu, uzlabo cirkulāciju un veicina šūnu atjaunošanos. Bez agresīvas iedarbības.

Šī sviesta mitrinošās īpašības palīdz samazināt smalkās līnijas. Jaunā īpaši iedarbīgā skaistuma formula ir bagātināta ar uzmundrinošo pačūliju, pikanto rozā piparu, juteklisko hiacinti un svaigo jasmīnu negaidīti bagātīgai aromāta eksplozijai. 

Japāņu sievietes dievina melnās ziepes, jo tās dziļi attīra ādu, atbrīvojot ādu no atmirušajām šūnām. Āda kļūst gluda, elastīga un līdzsvarota, bez agresīvas iedarbības. Tātad, viņu jutīgā āda ir saudzīgi kopta, veselīga un attīrīta, kas viņām tik ļoti patīk!!!

Leģenda vēsta, ka melnās ziepes tika ievestas Itālijā laikā, kad romieši Jūlijs Cēzars un Marks Antonijs iemīlējās cēlajā karalienē Kleopatrā.

Gudrības, skaistuma un varas simbols – Kleopatra vienmēr tika asociēta ar sievišķību, noslēpumainību un iekāri.

Viņa tiek uzskatīta par vienu no senās pasaules fascinējošākajām sievietēm. Viņa veltīja lielu uzmanību sava ķermeņa kopšanai. Viņas izsmalcinātās ikdienas vannošanās rituāls ēzeļu pienā ir labi zināms visā pasaulē, bet tikai nedaudzi zina viņas ādas kopšanas noslēpumu: viņa lietoja oriģinālās melnās ziepes. Balstoties uz vēstures liecībām, viņa attīrīja un mitrināja ādu, izmantojot melnās ziepes, lai novērstu krunkas, mīkstinātu ādu un padarītu to starojošu.

Dalīties