laineris

beautyblender® liner.designer

18.00

Pieejamība:
Pieejams
Preces kods:
5448
Ražotājs:
beautyblender®

Apraksts

Mēģini apgūt perfekto kaķacs grimu? beautyblender®, ka tas nav viegli, un tāpēc ir radīts šis "must-have" grima uzklāšanas rīks, lai ikviens spētu to izdarīt nevainojami.

liner.designer ir beautyblender® jaunais, ģeniālais acu lainera uzklāšanas rīks. Tā kā tam ir trīs stūri, tas garantē, ka Jums nenodrebēs roka un spēsiet izveidot simetrisku, taisnu līniju, veidojot Jūsu iecienītos acu grima stilus ar nevainojamu vieglumu un precizitāti.

Kāpēc liner.designer?

Perfekts priekš visiem acu laineriem un zīmuļiem, gan škidrajiem, gan pūderveida. liner.designer ir taisns leņķis, kas ir pietiekami fleksibls, tomēr izturīgs, kad uzliekat to uz plakstiņa. Šajā neatkārtojamajā komplektā ietilpst 5X palielinošais spogulis un ietvars-piesūceknis

Kā lietot:

 • Novietojiet ietvaru savu acu līmenī uz stingras virsmas, izmantojot piesūcekni. 

• Izmantojiet palielinošo spogulīti, lai precīzāk uzklātu laineri. 

• 10-15 sekundes paturiet liner.designer rokās, lai to sasildītu. 

• Pielieciet liner.designer smailo stūri pie acs ārējā kaktiņa, kad tiek uzklāts laineris ar acu zīmuli vai šķidro laineri, lai izveidotu izvēlēto dizainu.

Dramatiskākam kaķacs efektam izmantojiet rīka garo, taisno malu, lai uzzīmētu garāku izliektu līniju. Lai izveidotu smalkāku kaķaci, izmantojiet īso, izliekto malu. Tāpat izmantojiet liner.designer, lai uzzīmētu līniju uz acs apakšējā plakstiņa ar rīka garāko, izliekto malu. Pēc uzklāšanas noglabājiet savu liner.designer ietvarā ērtai turpmākai lietošanai.

Dalīties