sūklis

beautyblender® nude sūklis dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai (Krāsa - Nude)

18.00

Pieejamība:
Pieejams
Preces kods:
5455
Ražotājs:
beautyblender®

Apraksts

Uzlabo savu #EsPamodosŠāda tēlu ar jauno beautyblender® nude.  Šis tonālā līdzekļa uzklāšanas rīks tika izstrādāts bēšā tonī, lai cildinātu nevainojamu, dabiska izskata ādu. beautyblender® nude ir ideāla izvēle, lai uzklātu grimu un akcentētu savu dabisko skaistumu, iegūstot “bez meikapa” grimu. Grims nekad nav juties tik kails!

Kāpēc beautyblender® nude?

• Forma: beautyblender® patentētā forma padara uzklāšanu vienkāršu un ļauj Jums piekļūt grūti aizsniedzamajām sejas zonām ar neticamu vieglumu.

• Tekstūra: Zamšādas struktūra ir ļoti patīkama taustei, un unikālais izliekums atbilst sejas kontūrām, padarot Jūsu grimu perfektu un vienlaicīgi nepamanāmu.

• Ekskluzīvs materiāls: beautyblender® veidots no šķiedras, kas, būdamam mitra, uzsūc pat nelielus ūdens daudzumus. Tas ļauj sūklim būt “pilnam”, lai grima produkti paliktu sūkļa virspusē, nevis iesūktos sūklī, tādējādi ļaujot Jums katru reizi izlietot mazāk grima produkta.  beautyblender®  nesatur lateksu un smaržvielas.

Kā lietot: Vienkārši samitrini, izspied un lieto! Samitrini beautyblender® ar ūdeni, izspied lieko mitrumu, izmantojot dvieli, jas tas pieejams. Tad iemērc beautyblender® izvēlētajā tonālajā līdzeklī un klāj uz sejas vajadzīgajā vietā, un iegūsti nevainojamu klājumu.



Dalīties